تست و بازرسی

تست و بازرسی:

شرکت جرثقیل کیان با تکیه بر دانش فنی و با بهره گیری از بازرسین و متخصصین خود اقدام به تست و بازرسی و بررسی عملکرد اجزای جرثقیل ، جهت تعمیرات اساسی و تجهیزات بازسازی و مدرناسیون مهندسی و ارتقاء ایمنی جرثقیل در خدمت مشتریان می باشد.
این خدمات از زمان تولید تا بهره برداری ارائه گردیده و طیف گسترده ای از انواع بالابر زنجیری ، بالابر سیم بکسلی ، برقی و دستی ، 2کاره ، 4کاره و کلیه تجهیزات جرثقیلهای سقفی و دروازه ای و بازویی را شامل می شود .
 1 بازرسی و کنترل کیفیت مواد اولیه و محصول
برای اطمینان از کیفیت محصول تولیدی QCPlan خاص تهیه گردیده و کنترل کیفیت محصول مطابق آن به صورت ذیل انجام میگردد.
1- 4 تمامی مواد اولیه مورد نیاز در ساخت سازه قبل از مصرف مورد بازرسی کنترل قرار میگیرد.
2- 4 با تعریف ایستگاههای مشخص ساخت ،کنرل ابعادی ، جوش و پروسه ساخت تحت نظارت کامل قراردارد و بواسطه نظلرت ایستگاهی از وجود عیب و انحراف در محصول نهایی جلوگیری میگردد.
3- 4 قبل از انجام عملیات رنگ آمیزی با شبیه سازی محل نصب ، سازه جرثقیل مونتاژ اولیه میگردد تا از بروز هرگونه نقص و ایراد در حین نصب جلوگیری گردد ، همچنین با استفاده از تجهیزات پیشرفته لیزری ابعاد بطور دقیق کنترل میگردد.
2 – بازرسی در حین کار
پس از نصب و راه اندازی جرثقیل ، بسته به نوع کاربری ، ماهیت اجزاء بحرانی جرثقیل و میزان در معرض بودن آنها در برابر سایش با خرابی ، برنامه زمانبندی و چک لیست فواصل بازرسی توسط شرکت جرثقیل کیان تهیه و همراه کالای درخواستی ارائه می گردد .
عمدتا بازرسی در حین کار توسط پرسنل آموزش دیده خریدار انجام و چکیده گزارشات آن تحویل فروشنده می گردد تا در زمان بحرانی تدابیر لازم مبذول گردد .
درصورت درخواست مشتری شرکت جرثقیل کیان آماده ارائه خدمات بازرسی درحین کار می باشد .
3 – تست و بازرسی جرثقیلهای مستهلک
یک تماس کافیست تا بازرسین شرکت کیان در محل جرثقیل شما حضور یافته و پس از عملیات بازرسی بهترین و مقرون به صرفه ترین راه حلهای مدرناسیون ، بهینه سازی و تعمیرات و نگهداری مرتبط با نوع کاربری شما ارائه دهند .
در این مرحله تستهای غیر مخرب اجزای باربر جرثقیل مانند : چرخ دنده ها ، سیم بکسل ، تجزیه و ترتیل سازه به لحاظ خستگی و ترک یابی نقاط بحرانی جوشها و اتصالات و همچنین بررسی دقیق عملکرد تجهیزات برقی و مکانیکی جرثقیل در دستور کار بازرسین می باشد .